Kafkasör Boğa Güreşleri Festivali – Artvin

37. Kafkasör Kültür Turizm Sanat Festivali

Bu proje Başbakanlık tanıtma fonu tarafından desteklenmistir.


2015 Programı

   10 HAZİRAN 2015 (Valilik Önü)

17:00asik

AŞIKLAR  ATIŞMASI

10 HAZİRAN / ÇARŞAMBA
17:30celenk-sunulmasi

 

ATATÜRK ANITINA ÇELENK KONULMASI, SAYGI DURUŞU VE İSTİKLAL MARŞI

10 HAZİRAN / ÇARŞAMBA

 

16:00halk-oyunlari

HALK OYUNLARI GÖSTERİSİ

10 HAZİRAN / ÇARŞAMBA
18:30kortej-yuruyusu3

FESTİVAL KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ

BOĞALARIN KAFKASÖR’ E GÖNDERİLMESİ

10 HAZİRAN / ÇARŞAMBA

   11 HAZİRAN 2015 (Valilik Önü)

18:00halk-oyunlari-bayan

HALK OYUNLARI GÖSTERİSİ

11 HAZİRAN / PERŞEMBE
18:30tsm-koro

KONSER (Artvin Belediyesi TSM Korosu)

11 HAZİRAN / PERŞEMBE
19:00barbaros

KONSER (Barbaros Çelikoğlu)

11 HAZİRAN / PERŞEMBE
19:30halk-oyunlari-ayaklar

HALK OYUNLARI GÖSTERİSİ

11 HAZİRAN / PERŞEMBE

 

20:00cengiz1

KONSER (Cengiz Kurtoğlu)

11 HAZİRAN / PERŞEMBE

   12 HAZİRAN 2015 (Valilik Önü)

18:30halk-oyunlari-kiz

HALK OYUNLARI GÖSTERİSİ

12 HAZİRAN / CUMA
19:00

KONSER (Grup Rest)grup rest

12 HAZİRAN / CUMA

 

20:00cemal-cayirci-konser

KONSER (Cemal ÇAYIRCI)

12 HAZİRAN / CUMA
21:00kutsi

KONSER (Kutsi)

12 HAZİRAN / CUMA
22:00havayifisek-gosterisi

HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ

12 HAZİRAN / CUMA

   13 HAZİRAN 2015 (Kafkasör Arena)

09:00boga-guresleri-4

BOĞA GÜREŞLERİ (Kafkasör Arena)

13 HAZİRAN / CUMARTESİ

Deste Kategorisi ve Ödül Töreni

Ayak Kategorisi ve Ödül Töreni

09:00karakucak guresleri

KARAKUÇAK GÜREŞLERİ

13 HAZİRAN / CUMARTESİ

 

12:30genel

ARA (Küçük Orta Kategorisi)

13 HAZİRAN / CUMARTESİ

Küçük Orta Kategorisi ve Ödül Töreni

19:00gurup-kirman

KONSER (Grup Kirman)

13 HAZİRAN / CUMARTESİ
19:30yasar

KONSER (Bizim Yaşar)

13 HAZİRAN / CUMARTESİ
20:00gokhan-birben

KONSER (Gökhan Birben)

13 HAZİRAN / CUMARTESİ

   14 HAZİRAN 2015 (Kafkasör Arena)

09:00boga-guresleri-3

BOĞA GÜREŞLERİ (Kafkasör Arena)

14 HAZİRAN / PAZAR

Büyük Orta Kategorisi Ödül Töreni

12:00genel

ARA

13 HAZİRAN / CUMARTESİ

 

13:00boga-guresleri

BOĞA GÜREŞLERİ (Kafkasör Arena)

14 HAZİRAN / PAZAR

Başaltı Kategorisi – Ödül Töreni

Baş Kategorisi – Ödül Töreni

19:00kafkasor plaket

ÖDÜL TÖRENİ

14 HAZİRAN / PAZAR